Bizi sabah tarixi və vacib oyun gözləyir.
AZƏRTAC xəbər verir ki, bu sözləri “Qarabağ”ın futbolçusu Kamilo Duran UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsində Bakıda İngiltərənin “Nyukasl” klubuna qarşı keçirəcəkləri oyundan öncə təşkil olunan mətbuat konfransında deyib.
O, rəqibin çətin komanda olduğunu bildirib: "Amma biz əlimizdən gələni edib, uğurlu nəticə qazanmaq istəyirik. İngiltərə təmsilçiləri sürətli və fiziki cəhətdən güclüdürlər. Bunu "Çelsi" və "Liverpul"la matçlarda da gördük. Xoşbəxtəm ki, Çempion Liqasında oynayıram. Karyeramın ən gözəl dövrünü keçirirəm".
24 yaşlı hücumçu gələcəkdə Kolumbiya millisində oynamaq istədiyini vurğulayıb: "Belə davam etsəm, yığmaya cəlb oluna bilərəm. Lakin millidən mənə təklif gəlməyib".
Qeyd edək ki, fevralın 18-də Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionunda keçiriləcək “Qarabağ” – “Nyukasl” oyunu saat 21:45-də başlayacaq.